• logo Politechniki Warszawskiej
          • OPEN LAB WIOSNA 2023

• 25 maja klasa 3c wraz z panią Alina Tchorzewska wzięła udział w projekcie OPEN Lab realizowanym na Politechnice Warszawskiej. Uczniowie mieli możliwość wzbogacenia wiedzy chemicznej w zakresie teoretycznym oraz praktycznym wykonując szereg eksperymentów chemicznych.

• logo szkoły
          • Powodzenia na maturze 2023!

• “Życie dla nikogo nie jest łatwe. Ale co z tego! Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie. Trzeba wierzyć, że człowiek jest do czegoś zdolny, i osiągnąć to za wszelką cenę”.  Maria Skłodowska-Curie

W przededniu egzaminów maturalnych wszystkim naszym Abiturientom życzymy osiągnięcia postawionych sobie celów życiowych i spełnienia wszelkich najskrytszych marzeń edukacyjnych. Wierzymy, że dzięki Waszej ciężkiej pracy w trakcie nauki w naszym liceum, a zwłaszcza w tym ostatnim roku szkolnym, wszystko się znakomicie powiedzie. Jesteście dobrze przygotowani :) Trzymamy kciuki!

Powodzenia!

W dzień zakończenia czwartych klas z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia - tym razem przed budynkiem szkoły (boisko w tym roku wykluczone - jest ono w trakcie remontu).

Powyżej - odchodzące klasy czwarte. Poniżej - klasy 1-3.

• logo konopnickiej
          • DKMS w Konopnickiej

• Dnia 20.04.2023, w naszej szkole, przeprowadziliśmy akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, zorganizowaną przez fundację DKMS oraz p. Włodarczyka i kilku wolontariuszy z naszej szkoły. Uczniowie przeprowadzali wywiady, instruowali przy pobieraniu wymazu, zabezpieczali materiały i sami byli potencjalnymi dawcami! Miejmy nadzieję, że Wasza pomoc niedługo podaruje komuś życie.

• logo samorządu
          • Kiermasz charytatywny 28 marca 2023 r.

• Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski były organizatorami kolejnego kiermaszu charytatywnego, który odbył się 28 marca. Zebrane środki ponownie przeznaczyliśmy na leczenie syna naszej nauczycielki.