• Klasa akademicka SGH

• Znalezione obrazy dla zapytania graduates throwing caps

Niniejsza Innowacja

enlightenedPolega na wprowadzeniu do programu nauczania języka angielskiego ogólnego, tzw. "General English”,  w ramach rozszerzenia, podstawowych treści z dziedziny ekonomii, bankowości, finansów

enlightenedOraz zastosowaniu nowatorskich form nauczania języka angielskiego polegających na uczestnictwie uczniów w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli akademickich SGH w języku angielskim zarówno w szkole, jak i na uczelni.

enlightenedI jest wprowadzona w klasach „F” o profilu biznesowym, nad którą patronat sprawuje Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

enlightenedInnowacja dotyczy poszerzenia programu nauczania języka angielskiego o wybrane treści związane z biznesem.

enlightenedProgram innowacji będzie realizowany w klasach o profilu biznesowym, objętych patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

enlightenedInnowacja wychodzi naprzeciw tym uczniom, którzy w przyszłości zamierzają wybrać niezwykle popularne dziś wyższe uczelnie o profilu ekonomicznym, czy też będą chcieli w swojej przyszłej pracy zawodowej wykorzystać znajomość podstaw języka branżowego biznesu.

enlightenedRealizacja innowacji będzie wspierana przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w ramach umowy patronackiej z uczelnią.

enlightenedWspółpraca naszego Liceum z SGH, oprócz popularyzacji wśród uczniów idei studiów ekonomicznych, zakłada uczestnictwo licealistów w zajęciach na uczelni (wykładach, konferencjach, warsztatach), w tym również prowadzonych w języku angielskim, współpracę z SKN, w tym również AIESEC oraz spotkania ze studentami anglojęzycznymi, studiującymi w Szkole Głównej Handlowej