• Dzień Otwarty 2024

• 14.04.2024 18:51
        • Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Drodzy Kandydaci,

wszystkim licznie przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w Dniu Otwartym, który odbył się 11 kwietnia 2024 r. o godz. 17.00 w gmachu naszego Liceum.

Wyrazy wdzięczności i gorące podziękowania kierujemy do naszej szkolnej społeczności, tj. uczniów, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, bez których takie wydarzenie nie mogłoby się odbyć. Jak co roku - byliście wspaniali!

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!!!

• Kim jestesmy

• 03.03.2023 21:38
          Kim jesteśmy, czyli o nas w wielkim skrócie
          - obejrzyj FILM
        • Kontakt ws. rekrutacji

• 03.03.2023 21:42
        • W przypadku pytań związanych z procesem rekrutacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego:

tel. szkoły 22 849 69 64

• Kwestionariusz kandydata

• 03.03.2023 21:43
        • Niniejszym udostępniamy kawestionariusz osobowy ucznia z deklaracją wyboru przedmiotów dodatkowych (religia, etyka, WDŻ). Kandydaci przyjęci do szkoły dostarczają go wraz z oryginałem świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, oryginałem zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, 2 fotografiami (podpisanymi na odwrocie imieniem, nazwiskiem i klasą) i kartą zdrowia.
          Kwestionariusz_osobowy