• PIRAMIDA 2023/2024

• Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że do finału 7 edycji Konkursu „Piramida”, który odbędzie się w dniu 14 marca 2024 r. o godz. 10:00 w XLII LO im. Marii Konopnickiej w Warszawie, zakwalifikowały się zespoły z następujących szkół:

• V LO im Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie - zespół 1
          • XLIV LO im. Stefana Banacha w Warszawie-zespół 1
          • LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie - zespół 1
          • Społeczne Liceum nr 17 w Warszawie - zespół 1
          • III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie - zespół 2
          • CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie - zespół 1
          • CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie - zespół 2
          • XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie - zespół 1
          • XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie - zespół 1
          • XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej w Warszawie- zespół 1

Gratulujemy zakwalifikowanym wejścia do FINAŁU oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli walkę z zadaniami.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

Alina Tchórzewska

Paweł Pałabus

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło, że VII edycja Konkursu Piramida cieszy się równie dużym zainteresowaniem jak poprzednie. Pragniemy poinformować, że do etapu online, który odbędzie się w dniu 8 lutego 2024 r. godz. 10:00, zgłosiły się zespoły z następujących szkół:

- LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego w Warszawie

- III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie

- XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie

- Społeczne Liceum nr 17 w Warszawie

- XVI LO im. Stefanii Sempołowskiej

- CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie

- XLIV LO im. Stefana Banacha w Warszawie

- V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego

- XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Warszawie

Szanowni Państwo,

Bardzo miło nam poinformować, iż w roku szkolnym 2023/2024 XLII LO im. Marii Konopnickiej w Warszawie organizuje kolejną, siódmą już edycję Międzyszkolnego Interdyscyplinarnego Konkursu z Przedmiotów Przyrodniczych Piramida, dedykowanego wszystkim uczniom warszawskich szkół ponadpodstawowych.

Tegoroczna edycja Konkursu została objęta honorowym patronatem: Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Rektora Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Dziekana Wydziału Mechanicznego, Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej.

W związku z tym pragniemy serdecznie Państwa zaprosić do wzięcia udziału we wspomnianym projekcie. Jesteśmy pewni, że wzorem lat ubiegłych Konkurs Piramida będzie się cieszył dużym zainteresowaniem, a walka o zwycięstwo będzie toczyła się do samego końca.

Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji oraz przebiegu Konkursu zawarte są w regulaminie oraz harmonogramie. Zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły, gdzie w zakładce „PIRAMIDA” znajdziecie Państwo m. in. przykłady zadań ćwiczeniowych z poprzednich lat, wspomniany regulamin oraz harmonogram.

Szkolni koordynatorzy Konkursu Piramida:

Alina Tchórzewska

Paweł Pałabus