• Sekcje

• Aby ułatwić wspólną pracę nad projektem wszyscy uczniowie i nauczyciele biorący w nim udział zostali podzieleni na następujące sekcje :

1. Sekcja Informatyczna, której opiekunem jest p. A. Foremny - ta sekcja będzie zajmować się uzupełnianiem wiadomości na stronie internetowej, prowadzeniem wpisów na blogu Word Press, tworzenie bazy danych z przepisami kulinarnymi i pomocami dydaktycznymi dla uczniów i nauczycieli z innych szkół europejskich, a także tworzeniem filmów i prezentacji resjestrujących nasze działania.
          2. Sekcja Promocyjno-Prasowa, której opiekunem jest p.A.Imianowska -  głównym celem tej sekcji ma być redagowanie artykułów i publikacji do umieszczenia na stronie internetowej badź w prasie.
          3. Sekcja Kronikarska, której opiekunem jest p. A. Foremny - prowadzenie rejestru działań młodzieży.
          4. Sekcja Sportowa, której opiekunami są p. M. Kopeć i p. K. Piskorz - celem tej sekcji jest odpowiedź na pytanie, jak połączyć aktywnośc fizyczną z dietą, aby dbać o zdrowie.
          5. Sekcja Językowa, której opiekunem jest p. K. Czapka - opracowywanie tłumaczeń i bazy słownictwa potrzebnego do realizacji projektu oraz zadań językowch.
          6. Sekcja Naukowa podzielona na dwie mniejsze grupy tematyczne:
          • Jedzenie – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, opiekunem jest p. A. Opolska - porównanie nawyków żywieniowych naszych rodzin w przeszłości i teraźniejszości oraz próba odpowiedzi na pytanie jakie będą w przyszłości.
          • Społeczny  punkt widzenia na dietę, a podejście naukowe -  opiekunami tej sekcji są panie J. Saganowska i K. Ołdak - ich celem jest organizowanie warsztatów dla młodzieży, do wykorzystania w czasie spotkań szkół parnerskich oraz do pracy z młodzieżą szkół gimnazjalnych, obliczanie wartości odżywczej produktów żywnościowych.
          1. Sekcja Mapowania, opiekunem jest p. J. Koć-Rudnicka -  badanie oferty rynku gastronomicznego w najbliższej okolicy naszej szkoły, stworzenie mapy Mokotowa z punktami gastronomicznymi, gdzie można zjeść tanio, zdrowo i smacznie, stworzenie mapy regionu Mazowsza z gospodarstwami rolniczymi produkującymi zdrową żywność.
          2. Sekcja Kucharska, pod opieką p. A. Foremny - celem tej sekcji jest przygotowanie książki kucharskiej do druku - czerwiec 2016r. - oraz organizowanie warsztatów GOTOWANIE W PRAKTYCE.
          3. Sekcja Organizacyjna, której opiekunem jest p. G. Gęsikowski -  organizowanie warsztatów i eventów, upowszechnianie rezultatów projektu.

Autor artykułu : Julia Sieradz kl. 1 F

Konsultacja: Anna Imianowska i Agata Foremny