• KONFERENCJA AKTYWNI RODZICE W PRZYJAZNEJ SZKOLE

21 czerwca 2016 w siedzibie WCIES w Warszawie przy ul. Starej 4, odbyła się konferencja pt: "Aktywni rodzice w przyjaznej szkole", do udziału w której zostaliśmy zaproszeni. W konferencji uczestniczyły szkoły z Anglii, Hiszpanii i z Polski. Wszystkich połaczyły doświadczenia związane z realizacją projektu Erasmus+. Dzięki udziałowi w konferencji mogliśmy zaprezentować rezultaty naszej dotychczasowej pracy.

Warsztaty w Polsce

W dniach 8 - 12  kwietnia 2016 odbyły się drugie warsztaty szkół partnerskich w Warszawie. W czasie warsztatów uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu z rodzicami, nauczycielami i Burmistrzem Dzielnicy Mokotów panem Krzysztofem Skolimowskim.

Spotkania z kandydatami do naszej szkoły i ich rodzicami

7 kwietnia 2016 w naszej szkole został zorganizowany Dzień Otwarty dla Gimanzjalistów oraz ich rodziców. W czasie spotkania odbyły się zajęcia informacyjne dla przyszłych kandydatów do naszej szkoły. Uczniowie zaangażowani w pracę nad projektem Erasmus+ wygłosili krótki wykład na temat projektu, naszej pracy i dotychczasowych rezultatów, po czym zaprezentowano film na temat projektu. Odbył się również cykl spotkań z gimnazjalistami na terenie pobliskich szkół gimnazjalnych.