• Gala Comenius

•

12 czerwca 2015r. w naszej szkole odbyła się Uroczysta Gala Zakończenia Projektu realizowanego przez uczniów naszej szkoły w ramach unijnego programu Comenius.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz miasta i Dzielnicy Warszawa – Mokotów, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, rodzice, uczniowie i nauczyciele, a także przedstawiciele prasy oraz TV. Podczas uroczystości Pan Bogdan Olesiński – Burmistrz Mokotowa wręczył certyfikaty uczestnictwa w projekcie uczniom naszej szkoły.

Uroczystość uświetniły występy młodzieży naszej szkoły. Odbył się koncert kwartetu smyczkowego, chór szkolny zaśpiewał „Odę do radości”, Natalia Brzozowska wykonała utwór francuski „Dernière Danse” oraz, pod czujnym okiem Pani Profesor Foch-Kurcbard, jej podopieczni zatańczyli i zaśpiewali niemiecki utwór „Fliegerlied”. Po części oficjalnej na sali, wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek, udzial w loterii i przygotowaną przez uczniów prezentację stanowisk krajów partnerskich.

W trakcie uroczystości zostały również rozdane materiały reklamowe projektu i szkoły w postaci pamiątkowych długopisów, ozdobnych teczek, kalendarzy i płóciennych toreb. Poniżej przedstawiamy ich projekty.

dlugopis_konopnicka.pdf

teczka_konopnicka.pdf

torba_konopnicka.pdf

Comeniusowy kalendarz pamiątkowy dla uczestników projektu.